Dzień: 19.03.2024 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 07:05-07:50 | Kacperska Agata | 5A|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 07:05-07:50 | Kacperska Agata | 4BC|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 07:05-07:50 | Kacperska Agata | 5B|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:00-08:45 | Kacperska Agata | 5A|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:00-08:45 | Kacperska Agata | 4BC|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:00-08:45 | Kacperska Agata | 5B|rel_1 | Religia | | Uczniowie przychodzą później | |
3, 08:55-09:40 | Makowiecka Beata | 4BC | Biologia | 16 | Uczniowie przychodzą później | |
5, 10:45-11:30 | Kaczmarek Monika | 5B | Matematyka | 10 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
5, 10:45-11:30 | Małecka Stella | 4A | Historia | 18 | Okienko dla uczniów | |
6, 11:50-12:35 | Kaczmarek Monika | 3A|Tech_el_1 | Zajęcia z wychowawcą | 12a | Uczniowie przychodzą później | |
6, 11:50-12:35 | Kaczmarek Monika | 3A|Tech_el_2 | Zajęcia z wychowawcą | 12a | Okienko dla uczniów | |
6, 11:50-12:35 | Majewska Kasia | 5A | Zajęcia z wychowawcą | 15a | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
6, 11:50-12:35 | Makowiecka Beata | 5B | Zajęcia z wychowawcą | 12 | Okienko dla uczniów | |
6, 11:50-12:35 | Małecka Stella | 4BC | Zajęcia z wychowawcą | 3 | Okienko dla uczniów | |
7, 12:45-13:30 | Kaczmarek Monika | 5B | Matematyka | 12a | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
7, 12:45-13:30 | Majewska Kasia | 5C | Język polski | 18 | Okienko dla uczniów | |
7, 12:45-13:30 | Makowiecka Beata | 4A | Biologia | 16 | Okienko dla uczniów | p. A. Wojtysiak-Topolska za ostatnią lekcję |
7, 12:45-13:30 | Małecka Stella | 1A | Język polski | 10 | Woźniak Hanna | |
8, 13:40-14:25 | Makowiecka Beata | 2A | Język angielski | 16 | Łaskawska-Baran Agnieszka | |
9, 14:35-15:20 | Makowiecka Beata | 2C | Fizyka | 16 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
Dzień: 20.03.2024 (śr.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 07:05-07:50 | Kacperska Agata | 1B|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
1, 07:05-07:50 | Zaorski Mariusz | 3A|Tech_el_1 | Pracownia montażu, uruchamiania i konserwacji instalacji elektrycznych | 5 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:00-08:45 | Kacperska Agata | 1B|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:00-08:45 | Szczurowska Anna | 2A|IND*KB | Informatyka | | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:00-08:45 | Zaorski Mariusz | 3A|Tech_el_1 | Pracownia montażu, uruchamiania i konserwacji instalacji elektrycznych | 5 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 08:55-09:40 | Kacperska Agata | 2A|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 08:55-09:40 | Kacperska Agata | 2B|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 08:55-09:40 | Makowiecka Beata | 3A|Gr5 | Biologia | | Uczniowie przychodzą później | |
3, 08:55-09:40 | Zaorski Mariusz | 3A|Tech_el_1 | Pracownia montażu, uruchamiania i konserwacji instalacji elektrycznych | 5 | Uczniowie przychodzą później | |
4, 09:50-10:35 | Kacperska Agata | 2A|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
4, 09:50-10:35 | Kacperska Agata | 2B|rel_1 | Religia | 20 | Uczniowie przychodzą później | |
4, 09:50-10:35 | Szczurowska Anna | 1B|inf_gr.1 | Język angielski | 9 | Lewicka Ewelina | |
4, 09:50-10:35 | Zaorski Mariusz | 3A|Tech_el_1 | Pracownia montażu, uruchamiania i konserwacji instalacji elektrycznych | 5 | Uczniowie przychodzą później | |
5, 10:45-11:30 | Kowalska Renata | 2B | Matematyka | 13 | Uczniowie przychodzą później | |
5, 10:45-11:30 | Makowiecka Beata | 1C | Fizyka | 16 | Okienko dla uczniów | p. B. Synakiewicz za 1 lekcję |
5, 10:45-11:30 | Szczurowska Anna | 3A|inf_gr.2 | Informatyka | 12 | Uczniowie przychodzą później | |
6, 11:50-12:35 | Kowalska Renata | 4BC|Gr5 | Matematyka | | Uczniowie zwolnieni do domu | |
6, 11:50-12:35 | Makowiecka Beata | 2B | Chemia | 16 | Uczniowie przychodzą później | |
6, 11:50-12:35 | Szczurowska Anna | 1Ba | Podstawy elektrotechniki | 19 | Krajnik Robert | |
7, 12:45-13:30 | Makowiecka Beata | 1Bb | Podstawy elektrotechniki | 18 | Wachowiak Hanna | |
7, 12:45-13:30 | Szczurowska Anna | 2C|inf_gr.1 | Język niemiecki | 13 | Kin Joanna | |
8, 13:40-14:25 | Makowiecka Beata | 1A | Chemia | 16 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
9, 14:35-15:20 | Mazur Łukasz | 3BC|t.energet | Instalacje i urządzenia elektroenergetyczne | 7 | Rutz Andrzej | |
9, 14:35-15:20 | Szczurowska Anna | 2C|inf_gr.2 | Informatyka | 12 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
10, 15:30-16:15 | Mazur Łukasz | 3BC|t.energet | Instalacje i urządzenia elektroenergetyczne | 8 | Rutz Andrzej | |
Dzień: 21.03.2024 (czw.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
2, 08:00-08:45 | Szczurowska Anna | 2B|inf_gr.1 | Informatyka | 12 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 08:55-09:40 | Makowiecka Beata | 3A | Biologia | 16 | Okienko dla uczniów | |
3, 08:55-09:40 | Mazur Łukasz | 4BC|t.energet | Instalacje i urządzenia elektroenergetyczne | 7 | Rutz Andrzej | |
3, 08:55-09:40 | Szczurowska Anna | 3BC|inf_gr.2 | Informatyka | 12 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 08:55-09:40 | Wentowska Barbara | 2Ba|wf g.1 | Wychowanie fizyczne | wf1 | Drażdżewska Anna | |
4, 09:50-10:35 | Makowiecka Beata | 4BC|Gr5 | Biologia | | Uczniowie przychodzą później | |
4, 09:50-10:35 | Szczurowska Anna | 3Ba | Matematyka | 15a | Okienko dla uczniów | |
4, 09:50-10:35 | Wentowska Barbara | 2Ba|wf g.1 | Wychowanie fizyczne | wf1 | Drażdżewska Anna | |
5, 10:45-11:30 | Makowiecka Beata | 1C | Doradztwo zawodowe | 16 | Wojciak-Olchowy Anna | |
5, 10:45-11:30 | Wentowska Barbara | 4BC | Wychowanie fizyczne | wf2 | Okienko dla uczniów | p. A. Wojtysiak-Topolska za ostatnią lekcję |
6, 11:50-12:35 | Makowiecka Beata | 1C | Edukacja dla bezpieczeństwa | 16 | Siłakowski Krzysztof | |
6, 11:50-12:35 | Szczurowska Anna | 2A|IND*KB | Matematyka | | Uczniowie przychodzą później | |
6, 11:50-12:35 | Wentowska Barbara | 4BC | Wychowanie fizyczne | wf2 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 12:45-13:30 | Makowiecka Beata | 3BC | Biologia | 16 | Okienko dla uczniów | |
7, 12:45-13:30 | Szczurowska Anna | 2A|IND*KB | Matematyka | | Uczniowie przychodzą później | |
7, 12:45-13:30 | Wentowska Barbara | 4BC | Wychowanie fizyczne | wf1 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 13:40-14:25 | Makowiecka Beata | 4BC | Biologia | 16 | Okienko dla uczniów | |
8, 13:40-14:25 | Wentowska Barbara | 2C|wf g.1 | Wychowanie fizyczne | wf2 | Siłakowski Krzysztof | |
9, 14:35-15:20 | Makowiecka Beata | 1B | Chemia | 16 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
Dzień: 22.03.2024 (pt.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 07:05-07:50 | Mazur Łukasz | 5B|t.energet | Innowacje w zawodzie | 7 | Rutz Andrzej | |
1, 07:05-07:50 | Szczurowska Anna | 1A|inf_gr.2 | Informatyka | 12 | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:00-08:45 | Mazur Łukasz | 5B|t.energet | Innowacje w zawodzie | 8 | Rutz Andrzej | |
2, 08:00-08:45 | Szczurowska Anna | 3A|inf_gr.1 | Informatyka | 12 | Uczniowie przychodzą później | |
3, 08:55-09:40 | Makowiecka Beata | 1A | Chemia | 16 | Okienko dla uczniów | p. K. Majewska (MA) za ostatnią lekcję |
3, 08:55-09:40 | Mazur Łukasz | 5B|t.energet | Innowacje w zawodzie | 8 | Rutz Andrzej | |
3, 08:55-09:40 | Szczurowska Anna | 1Bb | Zajęcia z wychowawcą | 14 | Woźniak Hanna | |
4, 09:50-10:35 | Makowiecka Beata | 3BC | Biologia | 16 | Okienko dla uczniów | |
4, 09:50-10:35 | Mazur Łukasz | 5B|t.energet | Innowacje w zawodzie | 8 | Rutz Andrzej | |
4, 09:50-10:35 | Szczurowska Anna | 1Ba|Gr5 | Matematyka | | Uczniowie przychodzą później | |
5, 10:45-11:30 | Szczurowska Anna | 2Ba | Język angielski | 19 | Wierzbicka Marta | |
6, 11:50-12:35 | Kowalska Renata | 5C|IND*PW | Matematyka | | Okienko dla uczniów | |
6, 11:50-12:35 | Makowiecka Beata | 2C | Wychowanie fizyczne | wf2 | Wentowska Barbara | |
6, 11:50-12:35 | Szczurowska Anna | 1Ba|inf_gr.2 | Instalacje elektryczne | 5 | Zaorski Mariusz | |
6, 11:50-12:35 | Szczurowska Anna | 1Bb|inf_gr.2 | Informatyka | 12 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 12:45-13:30 | Kin Joanna | 2C|gr.2n | Język angielski | 19 | Łaskawska-Baran Agnieszka | |
7, 12:45-13:30 | Kowalska Renata | 5C|IND*PW | Matematyka | | Okienko dla uczniów | |
7, 12:45-13:30 | Makowiecka Beata | 1B | Chemia | 16 | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 12:45-13:30 | Szczurowska Anna | 1Ba | Instalacje elektryczne | 5 | Zaorski Mariusz | |
8, 13:40-14:25 | Kin Joanna | 2A | Język niemiecki | 19 | Okienko dla uczniów | p. A. Drażdżewska-Nasiadek za ostatnią lekcję |
8, 13:40-14:25 | Kowalska Renata | 5C|IND*PW | Matematyka | | Okienko dla uczniów | |
8, 13:40-14:25 | Makowiecka Beata | 1C | Język polski | 16 | Majewska Kasia | za 4a na 9 lekcji |
8, 13:40-14:25 | Szczurowska Anna | 1Ba|inf_gr.1 | Instalacje elektryczne | 5 | Zaorski Mariusz | |
9, 14:35-15:20 | Szczurowska Anna | 2A|inf_gr.1 | Informatyka | 12 | Uczniowie zwolnieni do domu | |